Fiziksel güvenlik sistemleri temelini güvenlik kameraları, alarmlar ve sensörler oluşturur. Cihazlar genel olarak çok çeşitli form faktörlerine sahiptir. Bir güvenlik sistemi oluştururken, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan donanım türünü seçebilir, böylece istediğiniz video kalitesini ve güvenliği sağlayabilirsiniz.

Güvenlik sistemleri, uygun bir yere monte edilmiş bir kontrol paneli veya komuta merkezi ile iletişim kuran sensörlerle ve diğer donanımlarla beraber, basit bir konsept üzerinde çalışır. Sensörler tipik olarak kapılara ve kolayca erişilebilen pencerelere yerleştirilir. Açık alanlar ise hareket sensörleri ile korunabilir.

Tipik bir güvenlik sistemi şunları içerir:
• Kablolu veya kablosuz güvenlik kameraları
• Güvenlik sisteminin birincil denetleyicisi olan bir kontrol paneli
• Kapı ve pencere sensörleri
• Hem iç hem de dış mekan hareket sensörleri

Kamera sistemleri teknoloji ve internetin yaygınlaşması ile sık kullanılmaya başlanması ve devletin yaptığı yasal güvenlik düzenlemeleri ile iş yerleri, ATM’ler, Banka iç ve dışı, Şirket alanı dış ve içi olmak üzere yasal mecburiyetten kaynaklı zorunlu kılınmıştır..

Analog, AHD ve IP kamera sistemleri ile ihtiyacınıza en uygun çözümü üretiyoruz. Fiyat / Performans beklentiniz doğrultusunda en doğru marka ve ürün sunuyoruz. Ürün tedarikinin yanı sıra montaj, kurulum ve devreye alma hizmeti de sunuyoruz.


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta