Hastaneler, Okullar, Alışveriş Merkezleri, Plaza ya da Fabrikalar, Tiyatro ve Sinemalar gibi birbirinden farklı alanlarda günlük yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer alan zayıf akım sistemleri, günümüz teknoloji çağında iletişimden güvenliğe, yangın alarm, görüntü – intercom ya da ısıtma ve soğutma gibi çeşitli sistemlerden devre ve panolara kadar çok geniş bir yelpazede kullanılıyor. Teknoloji çağında alt yapının önemli bir argümanı olan zayıf akım sistemleri, kurulumunda itina gerektiren önemli hizmetler arasında yer alıyor.

Firmamız, zayıf akım sistemlerinde hizmetin özelliklerine göre farklı yapılarda kaliteli kablolarla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Özellikle toplu yaşam alanlarında olası bir yangın anında iletimi devam ettirebilmeyi sağlayacak yangına dayanıklı kablolar, haberleşmeyi sağlayan, bilgisayar ve ses sistemleri gibi alanlarda kullanılan kontrol kabloları, görüntü ve ses sistemleri için kullanılan bileşik kablolar, veri iletiminde yüksek hızların uygulandığı alanlardaki BUS kablolar ile televizyon ve uydu için kullanılan koaksiyel kablolar, hizmet tipi ve standartlarına uygun olarak firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Firma olarak en gelişmiş malzemelerle en iyi hizmeti vererek ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak için çıktığımız bu yolda, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda olduğu gibi zayıf akım sistemlerinden de verimli ve yenilikçi çalışmalarla, Avrupa standartlarında, kaliteden ödün vermeden zamanında teslim ettiğimiz işlerle anılmaktan gurur duyuyoruz.